Konkurs Bateria pomysłów pod hasłem ,,Baterie zbieramy, ziemię oszczędzamy!"

Nasza szkoła bierze udział w konkursie ,,Bateria pomysłów" organizowanym przez Polski Klub Ekologiczny w Gliwicach.
Konkurs polega na przygotowanie  kampanii edukacyjnej dotyczącej właściwego postępowania z bateriami skierowaną do rówieśników,  zbiórki jak największej ilości  baterii  oraz rozwiązywaniu  quizu przysyłanego na skrzynkę meilową. Drużyna  konkursowa w składzie:

1.RADŁOWSKI JĘDRZEJ

2. FIĄCEK KAMIL

3. LEŚNER RADOSŁAW

4. ŻARCZYŃSKI BARTOSZ

5. URBAŃSKI PRZEMYSŁAW

6. SAMSONOWICZ JULIA

7. STĘŻAŁY ZUZANNA

8. WALENDZIAK ALEKSANDRA

9. POŚPIECH JAKUB

10.CHRZAN JULIA

pod opieką nauczycieli: ADELI BIERNACZYK, BEATY LEWANDOWSKIEJ,  MACIEJA MIELCZARKA przygotowali prezentację oraz  wykonali plakaty, a uczeń JAKUB POŚPIECH napisał opowiadanie, które miały na celu uswiadomienie uczniom jak ważne jest segregowanie baterii i nie wyrzucanie ich do śmieci oraz jakie zagrożenie dla srodowiska niosą zużyte baterie.