Uroczyste zakończenie Szkoły Podstawowej przez uczniów klas szóstych

25 czerwca 2015r.  o godzinie 17:00 odbyła się uroczystość Zakończenia Szkoły Podstawowej przez uczniów klas szóstych. Uczniowie klas szóstych na powitanie pięknie zatańczyli poloneza. Dyrektor szkoły Marek Tobiasz powitał uczniów, rodziców oraz wszystkich przybyłych gości, którzy wygłosili krótkie przemówienia. Uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce dyrektor wraz z wychowawcami  wręczyli  świadectwa, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Zostali wyróżnieni uczniowie, którzy osiągnęli wysoki wynik na sprawdzianie dla klas szóstych, brali udział w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych i pomagali w funkcjonowaniu szkoły.
    Następnie wszyscy oglądnęli program artystyczny przygotowany przez uczniów i wychowawców klas szóstych.