Przedstawienie z okazji Światowego Dnia Praw Człowieka ,,Magia książek"

Dnia 11 grudnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie Klubu Bajkopisarza "Magia książek" , wraz z obchodami Światowego Dnia Człowieka. Polączono dwie idee - przestrzeganie praw człowieka i zachęcania uczniów do czytania jako źródła pomocy w  rozwiązywaniu problemów uczniów.Przedstawienie przygotowane przez uczestników zajęć „Klubu Bajkopisarza”, który jest prowadzony przez panią bibliotekarkę Renatę Minkus. W  przygotowanie tego przedsięwzięcia zaangażowały się dzieci z różnych klas IV-VI, a także Szkolny Rzecznik Praw Ucznia pani Urszula Baron-Gocha oraz panie: Lucyna Dłubak i Renata Aleksiejczuk.
Celem było pokazanie, że problemy, z którymi stykają się dzieci nie są zupełnie nowe, ale już ktoś przechodził podobną drogę i ją opisał. Zachęcamy także do poszukiwania odpowiedzi na liczne pytania w książkach. Czytajmy!!!