ZAMIEŃ DOŁADOWANIE NA POMAGANIE!

Przez cały marzec uczniowie naszej szkoły zbierali pieniądze na potrzeby dzieci z Domu Dziecka w Lasowicach Małych. Pomysłodawcą akcji był rodzic jednego z naszych uczniów, pan Marcin Pawlicki. Do akcji przyłączyły się klasy: IVb, IVd, VIc, VIIc, dziewczęta z kl.VIIb oraz Szkolne Koło Wolontariatu i Szkolny Rzecznik Praw Ucznia. Uzbieraliśmy 320 zł.

Najwięcej pieniędzy przekazał uczeń klasy IVd Miłosz Paszek, dlatego otrzymał od organizatorów niespodziankę-pluszowego misia.

Zbiórka pieniędzy została przedłużona na kwiecień i maj br. W kwietniu odbędzie się „Dzień Babeczki”, tzn. uczniowie upieką pyszne muffinki, a fundusze uzyskane z ich  sprzedaży, zostaną przekazane dla potrzebujących kolegów i koleżanek z Lasowic Małych.

Dziękujemy!

Napisała: Urszula Baron-Gocha