Zakończenie roku szkolnego 2015/16

24 czerwca 2016r. odbyło się w naszej szkole Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Uczniowie z klasy 5c z wychowawcą p. Jolantą Klos i nauczycielem wspomagającym p. Krystyną Muzyką przygotowali uroczystą akademię.

Dzieci przedstawiły krótki koncert życzeń dla nauczycieli w postaci montażu słowno-muzycznego. Piosenki „Ułani, ułani”, „Gdybym miał gitarę”, „Hej sokoły” ze zmienionymi słowami dopasowanymi do szkoły zaśpiewał chór szkolny prowadzony przez
p. Lucynę Dłubak. Do uroczystości włączyła się p. Beata Kot, której klasa 3b zaśpiewała 2 piosenki „Dłonie” i „Pożegnanie” oraz nauczycielki świetlicy p. Maria Godniak i p. Mariola Żurek, które przygotowały układ taneczny dziewczynkom z klas 1e, 2b, 2d korzystającym z zajęć świetlicy do piosenek „Wstało ciepłe słońce” i „Lato kolorowe”. Dziewczynki wesoło zatańczyły na zakończenie akademii.

Dyrektor szkoły podziękował wszystkim za miniony rok szkolny i życzył uczniom, rodzicom i nauczycielom bezpiecznych i słonecznych wakacji.