XI Konkurs Dziecięcej Poezji Mówionej i Śpiewanej

13 maja 2016 roku odbył się XI Rejonowy Konkurs Dziecięcej Poezji Mówionej i Śpiewanej; Ulubione piosenki.

Brało w nim udział ponad 50 finalistów z 14 placówek oświatowych , powiatów kluczborskiego i oleskiego. Dzieci i uczniowie prezentowali swoje programy artystyczne. Tańczyli, śpiewali,  recytowali. Występy były solowe i grupowe.

Konkurs odbył się w sali kameralnej Kluczborskiego Domu Kultury. Klimat miejsca, scena, światła i nagłośnienie sprawiły, że uczestnicy mogli poczuć się niczym ich muzyczni idole. Po konkursie laureaci  dopytywali kiedy  ponownie spotkamy się w tym miejscu, na takiej samej uroczystości.

To wyjątkowa impreza. Wszystkim prezentacjom towarzyszyły głośne brawa.  Po występach, oczekując na ocenę komisji konkursowej  uczestnicy częstowali  się batonami i sokami. Wszyscy laureaci  prezentujący się podczas występów zasłużyli na  dyplomy i pierwsze miejsca.

UCZESTNICY KONKURSU:

žPubliczne Przedszkole w Wołczynie