Wycieczka klasy 4b do Wrocławia

4 grudnia 4 b z paniami B. Dąbrowską i K. Koszelą pojechała na wycieczkę do Wrocławia. Świąteczną atmosferę znaleźliśmy w Teatrze Polskim na Opowieści wigilijnej ( na podstawie utworu K.Dickensa).
Ale nie było to zwykłe przedstawienie. W znanej historii o metamorfozie skąpca, oprócz zawodowych aktorów, zagrały dzieci z baletowej i akrobatycznej szkoły. Nie zabrakło pięknych pokazów akrobatycznych, tanecznych, pokazów na trapezie, ze wstążkami, na linie, na ławeczce podwieszonej pod sufitem. Wrażenie niesamowite. Po spektaklu odbyły się warsztaty na temat wspomnianych akrobacji i pokazów. Po tej duchowej uczcie czekały nas inne atrakcje. Znany Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim rynku. Każdy znalazł dla siebie coś interesującego. A na koniec uczta dla ciała, czyli obiad w Mac Donaldzie. Pełni wrażeń wróciliśmy późnym popołudniem do Kluczborka.