Wizyta w Środowiskowy Domu Pomocy Społecznej w Kuniowie

6 marca 2019 r. grupa dzieci z opiekunami pojechała do ŚDPS w Kuniowie , by zaprezentować tamtejszym pensjonariuszom przedstawienie Pchła Szachrajka. Mimo iż dzieci kilka razy występowały  przed publicznością, w Miejskiej Bibliotece Publicznej dla przedszkolaków, w szkole dla kolegów z klas I-III, to miały tremę i były bardzo przejęte. Niepotrzebnie , ponieważ zostaliśmy tam bardzo serdecznie i życzliwie przyjęci, występ wszystkim się podobał, co można było zobaczyć po reakcjach widzów. Potem był słodki poczęstunek i upominki w postaci porcelanowych słoników. Ten wyjazd to wyjątkowa lekcja tolerancji, integracji, empatii i wrażliwości. Pomysłodawczynią wyjazdu była pani Ania Buła, z dziećmi były panie Bożena Dąbrowska , pani Renata Minkus, a dekorację pomagała robić pani Alicja Marciniak.

Bożena Dąbrowska