Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017r.odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
Wzięli w niej udział uczniowie klas I-VI, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele pracownicy szkoły.
Dyrektor Szkoły pan Marek Tobiasz podziękował uczniom, nauczycielom za pracę i naukę, życzył wszystkim zebranym wspaniałych, bezpiecznych wakacji.Następnie Przewodniczący Szkoły pan Mateusz Dybka podziękował Dyrekcji Szkoły, nauczycielom, pracownikom za całoroczną współpracę oraz życzył uczniom udanych wakacji.
Na początku uroczystości Dyrektor Szkoły wręczył Jakubowi Pośpiech z klasy VIa statuetkę ’’Najlepszego Ucznia w Szkole’’.Wyróżnił uczniów klas I-III za wysokie osiągnięcia w nauce. Wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe uczniom klas IV-VI za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję w roku szkolnym.Uczniowie klas IIId i IVb przygotowali przedstawienie na temat  podróży, chór szkolny zaśpiewał wakacyjne piosenki.

Po akademii uczniowie udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami.

W akademii wzięły udział klasy:

III d, V a, V b,  VIc chór szkolny

Akademię przygotowały:

Barbara Kłonowska, Alicja Marciniak, Weronika Markiewicz, Patrycja Pietrzykowska, Barbara Hadzik, Marlena Oszczypko.