Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

1 września 2015r. odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2015/16.
      Po dwóch miesiącach przerwy w szkole znów zabrzmiał dzwonek, słychać było śmiech dzieci, rozmowy, gwar. Najbardziej stremowani byli uczniowie klas pierwszych, a szczególnie sześciolatki. Przyprowadzili ich do szkoły rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, aby dodać im otuchy. Galowe stroje i poważne miny świadczyły o tym, że bardzo przeżywają ten dzień.
     Powitaliśmy w murach naszej szkoły ponad 120 uczniów klas pierwszych, Uczestniczyli w akademii, którą przygotowali starsi koledzy i koleżanki. Tańczono, śpiewano i wspominano minione wakacje. Wystąpili uczniowie z klas: IIA, IIIA, IIIC, IVC , VIC oraz chór szkolny. W roli prowadzących zadebiutowali: Aleksandra Kwiecień i Julian Paszko z klasy IVC. Było naprawdę wesoło.
    Odbyły się aż trzy tury przedstawień, ponieważ tak dużej liczby uczniów już dawno w naszej szkole nie było i sala gimnastyczna „pękała w szwach”. Po zakończonej części artystycznej wszystkie dzieci spotkały się z wychowawcami w klasach, ponieważ pan dyrektor Marek Tobiasz ogłosił, że rok szkolny 2015/2016 został rozpoczęty.