SZKOLNY DZIEŃ INTEGRACJI I TOLERANCJI - RAZEM LEPIEJ

Tradycją naszej szkoły stały się obchody SZKOLNEGO DNIA INTEGRACJI I TOLERANCJI-RAZEM LEPIEJ.Święto to jest obchodzone w związku z Międzynarodowym Dniem Osób z Niepełnosprawnością.Na spotkanie zaprosiliśmy p.Krystynę Alaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Święto Integracji i Tolerancji to wyjątkowo ważny dzień dla uczniów naszej szkoły. Chcemy przypominać, że są między nami osoby,które rozwijają swoje talenty i realizują marzenia,pokonując własne słabości.

Działania ,które podjęliśmy w ramach obchodów tego święta to m.in. Konkurs Plastyczny dla uczniów kl. I-III, Konkurs Literacki dla uczniów kl.IV-VIII, spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kluczborku, a także montaż słowno-muzyczny - W Krainie Fantazji, ukazujący ideę integracji (tolerancja, empatia, życzliwość, szacunek, przyjaźń).

W realizacji projektu uczestniczyli uczniowie kl.I-VIII.

OPRACOWANIE PROJEKTU: WIOLETA NIEDŹWIECKA, JUSTYNA SZLAGOR, KATARZYNA KALICIAK