POMAGAMY NASZEJ UCZENNICY - MAGDALENIE JUROWICZ

Na terenie szkoły w ostatnim czasie przeprowadzone zostały dwie akcje dobroczynne, mające na celu pomoc naszej ciężko chorej uczennicy, Magdalenie Jurowicz.
Magda ma 13 lat, w 2014 roku został u Niej rozpoznany guz mózgu. Po długim leczeniu Madzia pokonała chorobę.

W lipcu br. nastąpiła niestety wznowa choroby i Magda musiała przejść kolejną operację. Obecnie  jest po pierwszym cyklu chemioterapii, lecz czeka ją jeszcze długie i uciążliwe leczenie.

W dniach 18 – 20.09.2019r.  przeprowadzono do skarbonek (wewnętrzną) zbiórkę funduszy na leczenie chorej dziewczynki, do której włączyła się cała społeczność szkolna. Poza tym z okazji Dnia Edukacji Narodowej oddziały klasowe zamiast tradycyjnych bukietów kwiatów wręczanych  nauczycielom przekazały pieniądze na rzecz Magdy.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkoły za okazane wielkie serce oraz solidarność z chorą i cierpiącą uczennicą poprzez włączenie się do organizowanych zbiórek. Zgromadzone fundusze przeznaczone zostaną na przeprowadzenie genetycznego badania guza, które możliwe jest jedynie poza granicami Polski i jest bardzo  kosztowne.

Rodzice Magdaleny przekazali podziękowania dla całej społeczności szkolnej: dyrekcji, wszystkim nauczycielom, uczniom i  ich rodzicom.

Magdaleno,
Pamiętaj, że w tych trudnych dla Ciebie chwilach, cała społeczność szkolna pamięta o Tobie. Jesteśmy z Tobą myślami. Wszyscy wierzymy, że Twoje leczenie przyniesie bardzo dobre efekty i powrócisz do pełni zdrowia, czego Ci serdecznie życzymy.
Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!
Bądź nadal dzielna, tak jak do tej pory i wracaj szybko do zdrowia!

Twoi nauczyciele, pracownicy szkoły oraz koleżanki i koledzy