Olimpiada sportowa „Bez Barier”

13.09 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w olimpiadzie sportowej „Bez Barier”  która odbywała się w Gogolinie. Jest to już drugi wyjazd naszej sportowej drużyny.

Dzieciaki świetnie się bawiły pokonując kolejne stanowiska z konkurencjami sportowymi. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. A dla szkoły została ufundowana statuetka. Po zmaganiach sportowych uczniowie zostali zaproszeni na wspólny uroczysty obiad.

Nasi medaliści to:

Rodzik Joanna

Rodzik Aleksandra

Stryczek Kamil

Kawula Wiktor

Gołyś Andrzej

Jarczewski Tomasz

Werner Tobiasz

Walczak Kacper

Mendowska Julia

Czaja Kamil

Wyjazd na imprezę został zorganizowany przez P. Anna Buła i P. K. Perniok dzielnie pomagała naszym uczniom. Nasi uczniowie mogli skorzystać z wyjazdu na imprezę sportowa dzięki współpracy z Wojewódzkim Zrzeszeniem Ludowym Zespoły Sportowe w Opolu. Z którymi pracuje pani A.Buła.