Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

W dniu 18 grudnia 2017 grupa wolontariuszy oraz klasa V d wraz z wychowawcą wybrali się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wołczyńskiej, aby obdarować jego pensjonariuszy wcześniej wykonanymi świątecznymi pierniczkami. Na terenie naszej szkoły w grudniu zorganizowaliśmy również zbiórkę materiałów potrzebnych na zajęcia terapeutyczne oraz słodyczy.
Podopiecznym obecność uczniów sprawiła wiele radości, już oczekiwali nas z niecierpliwością.
          Wizycie towarzyszyło wspólne kolędowanie oraz tworzenie kartek świątecznych razem z podopiecznymi DPS. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w to, co robią, jak również możliwość przebywania ze sobą nawzajem dała wiele radości i satysfakcji.
          Nasze działania pokazują, że często potrzeba niewiele, aby wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły za przyłączenie się do podejmowanych  akcji!