Mikołajki

4 grudnia 2015 r Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Emilii Plater zorganizowała spotkanie Mikołajkowe dla dzieci klas 1-3. Wydarzenie miało charakter wspólnej zabawy, a tematem przewodnim było hasło „Tyle masz ile dasz”. Dzieci przy pomocy Elfa Kropka i Bałwanka Bąbelka miały za zadanie uratować świetnego Mikołaja, który został uwięziony przez wróżkę Esterę. Czy im się udało? Zobaczcie zdjęcia to się przekonacie. Rada Rodziców dziękuję młodym animatorom, którzy notabene są absolwentami szkoły za poświęcony czas i aktywne zaangażowanie się w spotkanie Mikołajkowe. Spotkanie zorganizowała Rada Rodziców, Dyrekcja szkoły oraz wcześniej wspomniani absolwenci szkoły: Natalia Lechkun, Kacper Jurowicz oraz Bartłomiej Czechowski. Podziękowania kierujemy również do zaangażowanych nauczycieli!
Do zobaczenia!