Konkurs Bezpieczny Rowerzysta

Po raz kolejny 24 maja 2018r. w naszej szkole odbył się konkurs dla klas 4 pt.,,Bezpieczny rowerzysta” zorganizowany przez nauczycieli  Techniki p. Beatę Lewandowską, p. Macieja Mielczarka i p. Michała Lewandowskiego przy współpracy p.Renaty Minkus oraz p.Katarzyny Perniok. Konkurs miał na celu utrwalenie i sprawdzenie wiedzy z zasad ruchu drogowego  i umiejętności jazdy na rowerze.  Nagrody dla uczniów zostały ufundowane przez WORD w Opolu.

I. Konkurs plastyczny Pt. ,,Rowerzysto jesteś widoczny jesteś bezpieczny” w którym:

1 miejsce zajęła Martyna Lech kl. 4b

2 miejsce ex aequo zajęli Ewa Cheńska kl 4d i Jakub Wruszczak kl. 4d

3 miejsce zajęła Anna Dubek kl. 4c

II. Konkurs teoretyczny z zasad i przepisów ruchu drogowego oraz elementów pierwszej pomocy w którym:

1 miejsce zajęła klasa 4a reprezentowana przez Julię Cyganiuk, Wiktorię Pajor

i Alana Chuchrowskiego

2 miejsce klasa 4d reprezentowana przez Szymona Czerewko, Tymka Garczyńskiego

i Filipa  Norkowskiego

3 miejsce klasa 4c reprezentowana przez Dawida Gabruk, Olivera Marweg

i Kacpra Nowaka

4 miejsce klasa 4b reprezentowana przez Zuzannę Janik, Maję Krawiec

i Jakuba Mokrzyckiego

III. Praktyczna jazda na rowerze, gdzie uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami jazdy na rowerze i pokonywania przeszkód. Najlepszym zawodnikiem okazał się  Szymon Czerewko z klasy 4d drugim z kolei Tymek Garczyński klasa 4d a trzecie miejsce zajęła Wiktoria Pajor z klasy 4a.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy szerokiej drogi na rowerach.