Karnawałowe szaleństwo

Jak co roku w okresie karnawału, odbywa się w naszej szkole Bal Karnawałowy. W tym roku miał on miejsce w dniu 8.02.2018r. Uczniowie całej szkoły mogli uczestniczyć w imprezie dzięki hojności Rady Rodziców przy PSP nr 5 z OI w Kluczborku, która pokryła wszelkie koszta związane z jej organizacją. Bardzo serdecznie dziękujemy całej Radzie Rodziców za wsparcie w tym przedsięwzięciu!

Bal był bardzo udany, o czym świadczyły m.in. uśmiechy na twarzach dzieci, ubranych w piękne stroje karnawałowe.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę prowadzących Przedsiębiorstwu Handlowo – Usługowemu Pietrzykowski Jacek, za wspaniałą zabawę i ciekawe atrakcje oraz p. Patrycji Pietrzykowskiej za szaloną zumbę.