Jasełka 2016

Dnia 22 grudnia, jak co roku,  w naszej szkole odbyły się jasełka, które wprowadziły nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wystąpiło wielu uczniów. Tańcem Śnieżynek powitały nas dzieci ze szkolnej świetlicy. Następnie uczniowie klas 2d i 2e z Klubu Małego Literata zaprezentowali inscenizację kolędy „Przybieżeli do Betlejem” , a klasa II c - przedstawienie „Ziarenka czułości”.  Konferansjerami byli uczniowie z klasy VI b, natomiast szkolny chór uświetnił występy pięknymi kolędami i pastorałkami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym uczniom, zaangażowanym nauczycielom, wychowawcom występujących klas oraz katechetom za przygotowanie przedstawienia. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców występujących dzieci.