Jasełka

Ostatniego dnia nauki przed przerwą świąteczną, 22 grudnia, zgodnie z tradycją,  w naszej szkole odbyły się jasełka, w których w tym roku wystąpiło bardzo wielu uczniów. Klasa I C zaprezentowała  przedstawienie „Betlejemskie spotkanie”, klasa III B - przedstawienie „Kolędnicy”, piosenki: „Świeć gwiazdeczko”, „Święty uśmiechnięty”, klasa I D - piosenkę „Pierwsza gwiazdka”, uczniowie z klasy V A zapowiadali poszczególne występy oraz składali życzenia, szkolny chór uświetnił występy pięknymi kolędami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym uczniom, zaangażowanym nauczycielom, wychowawcom występujących klas oraz katechetom za przygotowanie przedstawienia. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców występujących dzieci.