GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W kluczborskim parku, w dniu 18 października, odbyły się  indywidualne biegi przełajowe na szczeblu gminnym. Do zawodów zgłosiło się liczne grono zawodników z wszystkich szkół. Nie zabrakło też uczniów z naszej szkoły. Pogoda dopisała i każdy mógł sprawdzić się na dystansie 800, 1200 i 1500 metrów w zależności od wieku.

Reprezentowali nas:

Milena Paszek, Marta Światły, Milena Bielas,  Emilia Pianka,  Roksana Gasińska,  Aleksandra Tomaszewska, Lena Czerniejewska, Adam Oleśniewicz, Hanna Migulska Krawczyk, Hanna Begar, Aleksandra Ira, Daniel Szega, Miłosz Paszek, Sebastian Chrobak, Ksawery Chadkiewicz, Kewin Jeziorny, Oliwia Skwarek, Zuzanna Tomczyk, Marzena Liśkiewicz, Weronika Saulicz, Weronika Karpińska, Kordian Durka,  Bartosz Moś, Aleksander Kołodnicki,  Michał Kowal, Jakub Baj,  Mikołaj Bogacz

Do powiatu awansowali uczniowie, którzy w swojej kategorii wiekowej,  zaleźli się w pierwszej piątce, są to:

Klasy IV i młodsze:
I m Milena Paszek
III m Marta Światły

Klasy V – VI
I m Daniel Szega
III m Miłosz Paszek

Klasy VII – VIII
V m Kordian Durka

Gratulacje dla wszystkich startujących. Na wyróżnienie  zasługują także, uczennice z klasy III c, które jako najmłodsze, w swojej grupie wywalczyły następujące miejsca:

Milena Bielas  VII
Emilka Pianka  VIII
Roksana Gasińska IX

Był to ich debiut w reprezentowaniu szkoły. Brawo.

Małgorzata Maciągowska