Festyn z okazji Dnia Dziecka 3. 06. 2017r.

Dnia  03.06.2017r. odbył się w naszej szkole II Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców we współpracy z Dyrekcją, rodzicami i opiekunami uczniów, nauczycielami i pracownikami szkoły.
    Przygotowano wiele atrakcji: występy uczniów-pokaz tańca towarzyskiego, jogi i zumby, mini-koncerty, scenki teatralne, a także spektakl „Piękna i Bestia” teatrzyku interaktywnego z Krakowa.  Dzieci wraz z rodzicami brali udział w różnych zawodach i konkurencjach sprawnościowych, zbierali punkty, a na koniec imprezy kupony z ich nazwiskami losowano i zwycięzcy otrzymywali nagrody. Tego dnia odbył się pokaz tresury psów policyjnych oraz „kąpiel-niespodzianka”, którą przygotowała straż pożarna. Dmuchana zjeżdżalnia, loteria fantowa, malowanie twarzy, ciekawe fryzury, losy, kiermasz książek to inne atrakcje festynu.
    Można było zostać Dawcą szpiku i zarejestrować się w banku danych. Bardzo profesjonalna i kompetentna ekipa udzielała wielu cennych informacji, dlatego ta akcja znalazła wielu zwolenników w naszej placówce.

Dziękujemy Wszystkim, którzy tak aktywnie zaangażowali się w przygotowanie tego święta.  Pogoda dopisała, humory też, dlatego zarówno Dzieci, jak i Dorośli świetnie się bawili!

Do zobaczenia za rok!