Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Dnia  09.06.2018r. odbył się w naszej szkole  Festyn Rodzinny. Rada Rodziców, Dyrekcja, nauczyciele, rodzice, opiekunowie, pracownicy szkoły, a przede wszystkim dzieci bardzo aktywnie włączyli się w organizację tego dnia. Przygotowano wiele atrakcji: program artystyczny, w którym wzięli udział uczniowie klas młodszych i starszych, śpiew, tańce, wiersze, mini koncerty, pokaz tańca towarzyskiego. Zaproszono wielu ciekawych gości, np. pieski wraz z opiekunami –wolontariusze ratujący ludziom życie podczas kataklizmów, motocyklistów, którym przekazano zbierane prezenty dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Opolu, psy policyjne wraz z opiekunami, magika z pokazem iluzjonistycznym, a także straż pożarną, która urządziła wszystkim „zimny prysznic”.

Uczniowie brali udział w różnych zawodach i konkurencjach sprawnościowych, zbierali punkty, a na koniec imprezy kupony z ich nazwiskami losowano i zwycięzcy otrzymywali nagrody. Były także: dmuchane zjeżdżalnie, loteria fantowa, malowanie twarzy, ciekawe fryzury i biżuteria, losy, kiermasz książek.

Zaangażowanie wielu osób w przygotowanie i organizację tego święta sprawiło, że uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. A przecież o to właśnie chodziło, o zabawę i radość!

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

Do zobaczenia za rok!