Dzień otwarty

22 listopada 2017r. o godzinie 17-tej szkołę odwiedziły przedszkolaki wraz z rodzicami i opiekunami, żeby zobaczyć jak wygląda nauka w tej placówce. W tym roku chętnych, aby zobaczyć naszą szkołę było naprawdę wielu. Przywitali  ich, organizatorka tego spotkania pani Małgorzata Pajor oraz pan dyrektor Marek Tobiasz. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 1c z p. M.Krupicką oraz chór szkolny pod kierunkiem p. M.Oszczypko. Goście zainteresowali się piękną wystawą prac owocowo - warzywnych w holu szkoły, wykonanych przez uczniów. Czego tam nie było? - roboty, kwiaty, lokomotywa z wagonami, przepiękne kosze z darami jesieni, a także niezwykle barwne plakaty promujące wartości odżywcze konkretnych owoców i warzyw. Dzieci uczestniczyły bardzo aktywnie w zajęciach otwartych, które przeprowadziły: p. A. Dreksler, p. M. Pajor, p. M. Rodak – Łukaszyńska i p. J. Szczepańska oraz zajęcia w nowoczesnej salce korekcyjnej p. I.Wasik. Starsi uczniowie wraz z opiekunem p. M. Lewandowskim, zaprezentowali kolekcję robotów, które wzbudziły zainteresowanie,  nie tylko przedszkolaków, ale i rodziców. Na zakończenie zaproszeni goście otrzymali pamiątki. Wrażenia były na pewno niezapomniane, a hasło „5 x dziennie warzywa i owoce” będzie nie tylko pustym sloganem, ale zachęci tych najmłodszych do spożywania witamin.

Do zobaczenia we wrześniu !