Dzień otwarty

22 listopada o godzinie 17  szkołę odwiedziły przedszkolaki z pobliskich przedszkoli i nie tylko. Przyszli z rodzicami i opiekunami, żeby zobaczyć jak wygląda nauka w tej placówce. W tym roku chętnych, aby zobaczyć tę szkołę było naprawdę wielu. Przywitali  ich, organizatorka tego spotkania pani Małgorzata Pajor oraz pan dyrektor Marek Tobiasz.

Goście zainteresowali się piękną wystawą prac jesiennych w holu szkoły, czego tam nie było: cudaki-jeże, pszczółki, misie, kotki itp, przepiękne kosze z darami jesieni, niezwykle barwne plakaty promujące wartości odżywcze konkretnych owoców i warzyw, a także galeria zdjęć  prezentująca  akcję na przestrzeni 13 lat. Świeże soki wyciskane z jabłek i marchewki również smakowały maluchom. Dzieci uczestniczyły bardzo aktywnie w zajęciach otwartych. Zarówno one i, jak i ich rodzice stwierdzili, że salka korekcyjna jest bardzo nowoczesna i przyciąga uwagę. Na zakończenie zaproszeni goście otrzymali pamiątki. Wrażenia były na pewno niezapomniane, a hasło „5 x dziennie warzywa i owoce” będzie nie tylko pustym sloganem, ale zachęci tych najmłodszych do spożywania witamin.