Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15.10.2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele ,pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.
 Dyrektor szkoły, pan Marek Tobiasz przywitał zebranych, wygłosił przemówienie i złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Głos zabrał również przedstawiciel Rady Rodziców pan Mateusz Dybka życząc wszystkim sukcesów w pracy.

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów z klas 1c, 6b oraz grupy uczniów ze świetlicy. Nasi uczniowie śpiewali piosenki, zaprezentowali się w jesiennym tańcu  i humorystycznym przedstawieniu pt.: „Jeden dzień z życia ucznia”. Chór szkolny zaśpiewał piosenki  z życzeniami dla nauczycieli.

Wystąpili:

Prowadzący akademię: Filip Adaszyński i Iza Kinas z klasy 8b
Recytacja wiersza:  Gabriela Mądrzycka klasa 7b
Grupa uczniów ze świetlicy szkolnej:
Klasa 1c
Klasa 6b -Kamiński, Kinga Michał Kowal, Amelia Wojcieszak, Marzena Liśkiewicz, Dominik Turek, Nikodem Kulig, Klaudia Trzaskalik, Weronika Karpińska, Mateusz Paszek, Julia Wargin, Amanda Liczbińska.

Akademię przygotowały:

Barbara Kłonowska,  Marzena Rodak-Łukaszyńska,  Marlena Oszczypko,  Anna Kupińska ,                         Mariola Żurek, Halina Frąsiak –Czumałowska