Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 16.10.2017r.odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.

Na początku akademii zostały wprowadzone sztandary szkoły i odśpiewano hymn państwowy dla upamiętnienia  powstania Komisji Edukacji Narodowej. Dyrektor Szkoły, pan Marek Tobiasz przywitał zebranych, wygłosił przemówienie , złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Głos zabrała również była dyrektor tej szkoły, pani Irena Kielar życząc wszystkim sukcesów w pracy.

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów z klas : 3e, 5b, 6c oraz grupy uczniów ze świetlicy .Przedstawili wiersze,  piosenki , kabaretową scenkę na temat szkoły, tańce. Chór szkolny zaśpiewał piosenki z życzeniami dla nauczycieli.

Wystąpili:

W ramach zajęć w świetlicy taniec z parasolkami wykonały:

Nina Stasiak, Paulina Radlak, Martyna Mączka, Helena Smaga, Roksana Gasińska, Aleksandra Czerewko, Nikola Matusiak, Aleksandra Kondracka, Julia Zawadzka.

Klasa IIf

KlasaVb

Marzena Liśkiewicz,  Nikodem Kulig,  Dominik Turek, Weronika Karpińska, Patrycja Hołówka,                  Amelia Wojcieszak, Rafał Jędrysiak, Julia Wargin Michał Kowal

KlasaVIc