Dzień Edukacji Narodowej

Uczniowie, rodzice oraz byli i obecni pracownicy PSP nr 5 z OI w Kluczborku spotkali się,  jak co roku,  na uroczystej akademii szkolnej. Dyrektor szkoły, pan Marek Tobiasz  przywitał  zebranych wygłaszając przemówienie. Po nim zabrała głos  b. dyrektor placówki p. Irena  Kielar i złożyła serdeczne życzenia wszystkim przybyłym na akademię.
       Po podniosłej części uroczystości uczniowie klas: 2e, 5b, 6 b oraz grupa dzieci ze świetlicy  zaprezentowali program artystyczny.  Przedstawiono w nim scenki z życia uczniowskiego oraz wyrażono wdzięczność za naukę i opiekę nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom i bliskim  z rodzin uczniów. Urozmaiceniem występu były piosenki przygotowane i zaśpiewane przez szkolny chór.  Zebrani nagrodzili występ oklaskami a pan dyrektor podziękował  występującym oraz nauczycielom pod opieka których został on przygotowany:  A. Kupińskiej, M. Rodak – Łukaszyńskiej, M. Żurek, M. Oszczypko, H. Frąsiak – Czumałowskiej.
         Dalsze spotkanie  goście i pracownicy  szkoły kontynuowali  w miłej atmosferze przy filiżance kawy, słodkościach i owocach.