Dzień Babeczki-Muffinki

11 kwietnia br. Szkolne Koło Wolontariatu i Szkolny Rzecznik Praw Ucznia zorganizowali niesamowicie pyszny dzień, a mianowicie „DZIEŃ BABECZKI, czyli MUFFINKI”.  Uczniowie ze starszych klas upiekli ponad 350 babeczek i sprzedawali je w holu szkoły. Uzyskane pieniądze przekazane zostaną dla dzieci z Domu Dziecka w Lasowicach Małych. Ta akcja jest kontynuacją akcji „Pomaganie przez doładowanie”. Ten dzień bardzo spodobał się wszystkim uczniom i pracownikom szkoły, a smakołyki „rozeszły się” szybko, zresztą było w czym wybierać.

W maju planowana jest sprzedaż ciasteczek!

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego dnia.

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia