Dzień Babci i Dziadka w kl. I B

Mimo, że styczeń jest  miesiącem zimowym, pełnym chłodu, są takie dwa dni - jedyne w roku -  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych babć i dziadków.

Z tej okazji  19 stycznia uczniowie klasy IB zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Wnuczęta, poprzez wiersze, piosenki mogły wyrazić kochanym solenizantom, swoje uczucia za trud włożony w ich opiekę i wychowanie. Obdarowały też  swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.