Charytatywny Bal Karnawałowy

Ach, co to był za bal  !!!

W sobotę 23 stycznia 2016 r. na sali w Ligocie Górnej odbył się Charytatywny Bal Karnawałowy,
z którego dochód  przekazany zostanie na potrzeby Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku.

Organizatorką opisywanego wielkiego wydarzenia była nauczycielka tejże szkoły, pani Aleksandra Protter. Gości przybyłych na bal powitał dyrektor szkoły, pan Marek Tobiasz, zapraszając do wspólnej zabawy.
O stronę muzyczną zadbał DJ Tomek, natomiast obsługę gastronomiczną zapewniła firma Werona Catering Wieluń.

Podczas zabawy przeprowadzone zostały licytacje przedmiotów ofiarowanych przez sponsorów,
a także loteria fantowa, prowadzone  bardzo profesjonalnie oraz z humorem przez panią Aleksandrę Protter i pana Krzysztofa Paliwodę.  W trakcie balu odbył się również walczyk różany.
Jedną z atrakcji wieczoru był pokaz tańca towarzyskiego, zaprezentowany przez parę taneczną ze szkoły tańca Dance Center Mariusza Mierzwy w Kluczborku.

Charytatywny Bal Karnawałowy był wydarzeniem bardzo udanym, za co dyrekcja, organizatorka, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
w Kluczborku pragną gorąco podziękować  wszystkim sponsorom oraz uczestnikom balu.
Do zobaczenia za rok.