„IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2” - KLASA II D

W dniu 16 grudnia klasa II D udała się do Urzędu Pocztowego, celem wysłania kartek bożonarodzeniowych. Uczniowie wraz z nauczycielami p. Anetą Żywica i p. Alicją Marciniak przystąpili do kolejnej edycji  kampanii Fundacji Dbam o Mój Z@sięg, realizując projekt „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMĘTAJ 2”.
Klasa II D kultywuje tradycję wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych, zamiast pisania wiadomości cyfrowej – często wygenerowanej z gotowych wzorów. Uczniowie doskonale wiedzą dlaczego wysyłanie kartek jest ważne. Dodatkowo  zyskują umiejętność własnoręcznego napisania i zaadresowania kartki. A chęć sprawienia niespodzianki bliskim, wywołuje u dzieciaków czystą radość.
Wszyscy uczniowie klasy II D  bardzo zaangażowali się w akcję. Przygotowali piękne życzenia oraz wzorowo zaadresowali i wysłali kartki.
Teraz z niecierpliwością czekają na informację o dotarciu kartki od adresata. Zachęcamy wszystkich do wysyłania kartek! To piękna tradycja, która pozostawia po sobie trwały ślad. Napisane kartki nie możemy tak po prosty wykasować, jak wiadomość SMS-ową.
Uwolnijmy swoją pomysłowość i kreatywność, to naprawdę łatwe i fajne.

Aneta Żywica