WYJĄTKOWI GOŚCIE W KLASIE II D

W dniu 15 października klasę II D odwiedził wyjątkowy gość, absolwent naszej szkoły, starszy kolega Michał Marciniak. Michał nie przybył do uczniów jednak sam, przyjechał wraz ze swoimi przyjaciółmi: jaszczurkami, patyczakami, kaczaranami, świerszczami, szarańczą, ślimakami, drewnojadami, krocinogami, mrówkami, skorpionami,  wężem zbożowym, żółwiem wodnym oraz wylinką ptasznika.
Cóż to było za spotkanie… Na początku ogromne zaskoczenie, przeplatające się strachem i niepewnością. Po kilku chwilach ogromna radość i ciekawość!!!
     Michał odwiedził klasę, aby podzielić się z uczniami swoją pasją. Opowiedział m.in. skąd i kiedy w jego życiu pojawił się pomysł, aby hodować różne gatunki zwierząt, a także czym się one żywią i w jakich warunkach żyją.   Chętni uczniowie mogli dotknąć, a nawet wziąć do ręki niektóre zwierzęta. Największą atrakcją było karmienie jaszczurek. Wszyscy uczniowie mogli poczęstować jaszczurki ich przysmakiem – świerszczem.
Spotkanie na długo pozostanie w pamięci zarówno uczniów, jak i nauczycieli.
Dziękujemy Michałowi za wspaniałą lekcję, jak ciekawe i bogate jest życie, kiedy ma się w nim pasję.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym oraz pomyślności w realizacji swoich planów i marzeń.
                                                                                 Uczniowie klasy II D