UWAGA! PILNE!

Kluczbork, dnia 11.03.2020 r.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku, na podstawie informacji przekazanych przez Premiera RP, informuje:

Od dnia jutrzejszego tj. czwartek ( 12.03.2020 r. ) zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

W szczególnych przypadkach rodzice mogą wysłać jutro i pojutrze tj. (czwartek i piątek 12 – 13.03.2020 R.) do szkół, ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych lekcji, tylko zapewnią opiekę uczniom, którzy zgłoszą się do szkoły.

OD PONIEDZIAŁKU 16.03.2020 R. DO 25 MARCA SZKOŁA PRZESTAJE PRZYJMOWAĆ DZIECI, PROWADZIĆ Z NIMI NAUKĘ I SPRAWOWAĆ NAD NIMI OPIEKĘ. Szkoła będzie zamknięta!!!

Apel Ministra Zdrowia!:

„Ogromny i gorący apel do wszystkich, którzy będą przez 14 dni nie chodzili do szkoły, na uczelnie. To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny. Ten błąd został popełniony we Włoszech. Młodzież, która nie chodziła do szkół, wychodziła do klubów. To jest czas kwarantanny społeczeństwa. Apeluje o odpowiedzialność!”

Dyrekcja szkoły prosi aby zastosować się do wskazówek przekazywanych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Ministra Zdrowia aby:

- zastosować podstawowe środki higieny osobistej,

- unikać spotkań towarzyskich i dużych skupisk ludzi przez uczniów i rodziców,

- unikać wyjazdów zagranicznych

- w przypadku podejrzenia zachorowania zastosować się zgodnie z procedurami

PROSIMY NA BIEŻĄCO OBSERWOWAĆ STRONĘ INTERNETOWĄ SZKOŁY ORAZ DZIENNIK ELEKTRONICZNY LIBRUS I SZKOLNE OGŁOSZENIA !

Maraton odwołany, przeniesiony na inny termin.