URODZINY PLUSZOWEGO MISIA W KLASIE II D

Uczniowie klasy II D kilka dni temu otrzymali od pani sekretarz szkoły tajemniczą korespondencję. Po jej otwarciu okazało się, że każdy uczeń (wraz z paniami) został zaproszony na wyjątkowe wydarzenie – 117 URODZINY PLUSZOWEGO MISIA.
Cała klasa pojawiła się wraz ze swoimi towarzyszami – pluszowymi misiami - w dniu 25.11.2019r. na uroczystej imprezie. Wszyscy przywitali się z Solenizantem, odśpiewali gromkie „Sto lat” oraz przedstawili swoje pluszaki.
Wychowawca przypomniał historię Misia Teddy’ego oraz przedstawił jak zmieniał się wygląd naszego współczesnego pluszaka na przestrzeni lat. Uczniowie obejrzeli film, z którego dowiedzieli się jak powstają pluszowe maskotki.
Pluszowy Miś zorganizował uczniom zadanie w grupach. Mieli oni bowiem z pociętych kawałków jak najszybciej ułożyć postać misia. Wszystkie grupy poradziły sobie wzorowo z zadaniem. W nagrodę każdy z uczestników został poczęstowany soczkiem malinowym, specjalnie przygotowanym na ten dzień przez Misia. Na zakończenie Solenizanta uznał, że każdy z gości zasłużył na miano PRZYJACIELA PLUSZOWEGO MISIA i za pośrednictwem p. Anety oraz p. Ali wręczył każdemu dyplom i medal.
Zabawa była przednia, uśmiech nie schodzi z buzi uczniów oraz pań.
Nasz Kochany Pluszowy Misiu, DZIĘKUJEMY za wspaniałą imprezę! Do zobaczenia za rok!

Aneta Żywica, Alicja Marciniak