ROK SZKOLNY 2017 / 2018

• 1_m[1].jpg

DZIEŃ DAWCY SZPIKU

Dnia 1 czerwca podczas festynu z okazji Dnia dziecka w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dawcy Komórek Macierzystych. Akcja ma celu zwrócenie uwagi na problem jakim są nowotwory krwi oraz pomoc innemu człowiekowi, a także budowanie wrażliwości prospołecznej u dzieci i młodzieży. Dziękujemy rodzicom oraz nauczycielom, którzy chętnie zostali dawcami .
    Koordynator akcji Katarzyna Perniok

• 10[28].jpg

KONKURS DLA KLAS I - "MAŁY RATOWNIK"

W dniu 17 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się  konkursu dla uczniów klas pierwszych  pt. „Mały ratownik”.
    W zmaganiach uczestniczyło 81 uczestników, którzy rywalizowały w dwóch kategoriach: wiedza  teoretyczna oraz umiejętności praktyczne.

Organizatorzy konkursu: Katarzyna Perniok  i  Mariola Żurek

• 10[27].jpg

5 X DZIENNIE WARZYWA I OWOCE

Akcja prozdrowotna 5x dziennie warzywa i owoce pod hasłem ,,Trzymaj formę”  odbyła się 22 listopada 2017r.
    Jest przeprowadzana w naszej szkole od 2003 roku. Uczniowie chętnie uczestniczą w realizacji zadań  o charakterze prozdrowotnym.

• 11[24].jpg

AKCJA PROZDROWOTNA "TRZYMAJ FORMĘ"

• 10[29].jpg

EUROPEJSKI DZIEŃ PRZYWRACANIA CZYNNOŚCI SERCA I OGÓLNOPOLSKA AKCJA BICIA REKORDU

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października WOŚP organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. W tym roku dzięki  pomocy i zaangażowaniu Rady Rodziców, która podarowała nam cztery fantomy mogliśmy również przystąpić do tej akcji. W naszej szkole od godziny 12.00 do 12.30 w akcji wzięło udział 272 uczniów czym pobiliśmy zeszłoroczny rekord. Brawo!!!