ROK SZKOLNY 2005/2006
Klasa VI A
Wychowawca - Czekańska Alina
1. Budzan Michał
2. Czaja Anna
3. Dziaków Magdalena
4. Gąsiorowski Patryk
5. Glatz Daniela
6. Kalitan Aleksandra
7. Kinas Joanna
8. Kowalski Michał
9. Kretowicz Kamil
10. Kurzawa Marta
11. Merta Dariusz
12. Miszczuk Natalia
13. Mroczkowski Łukasz
14. Oracz Bartłomiej
15. Ostrowska Monika
16. Płaczkowska Monika
17. Ryng Justyna
18. Tetelmajer Oliwia
19. Turek Michał
20. Wasyliszyn Kacper
21. Wilkoszewska Karolina
22. Wojnarska Paulina
23. Zakrzewska Marzena
24. Żółtowski Mateusz
Klasa VI B
Wychowawca - Biernaczyk Adela
1. Białas Paweł
2. Białoń Iwona
3. Dola Małgorzata
4. Dulińska Kaja
5. Gawin Janusz
6. Gwozdecki Paweł
7. Janeczek Katarzyna
8. Jasek Bartosz
9. Kałuzińska Anita
10. Keler Natalia
11. Kondracki Maciej
12. Krajcer Mateusz
13. Krokosz Sabina
14. Lemek Adrianna
15. Mainka Bartłomiej
16. Piotrowicz Marcel
17. Opel Michelle
18. Pierzchała Iwona
19. Piotrowicz Marcel
20. Pruszyńska Katarzyna
21. Siekierska Martyna
22. Szewczyk Mikołaj
23. Szymczyna Marcin
24. Świątek Aurelia
25. Walentynowicz Zbigniew
Klasa VI C
Wychowawca - Kik Iwona
1. Bukowski Karol
2. Ciupke Aleksandra
3. Fabjan Katarzyna
4. Gromnicka Karolina
5. Hul Roksana
6. Knittel Martin
7. Kołek Natalia
8. Kupis Agnieszka
9. Leśner Karolina
10. Makowy Mateusz
11. Martyniak Mateusz
12. Migoń Iwona
13. Orłowska Mariola
14. Pajor Bartosz
15. Pajor Karol
16. Pawłowicz Radosław
17. Pośpiech Agnieszka
18. Skalec Artur
19. Smotrycka Marlena
20. Starczyk Marcin
21. Witos Kamila
Klasa VI D
Wychowawca - Wasik Iliana
1. Balawender Bartosz
2. Baum Grzegorz
3. Bragulla Paulina
4. Fuchs Wojciech
5. Hywel Joanna
6. Janik Tomasz
7. Jendrysiak Małgorzata
8. Kokoszka Artur
9. Kamiński Mateusz
10. Krokosz Michał
11. Kosińska Joanna
12. Krzek Marta
13. Liebner Krzysztof
14. Mazur Grzegorz
15. Pencakowska Joanna
16. Pencakowski Rafał
17. Piekarek Patrycja
18. Prochota Janusz
19. Słupianek Magda
20. Sobaszek Marta
21. Szyc Michał
22. Tandejko Joanna
23. Wolna Hanna
24. Zatylny Dawid
25. Zawada Jakub