ROK SZKOLNY 1996/1997
Klasa VIII A
Wychowawca - Feldman Krzysztof
1. Bragulla Agnieszka
2. Chałupka Michał
3. Cybulska Wioletta
4. Feduniewicz Rafał
5. Gaweł Magdalena
6. Głąb Krzysztof
7. Kaczmarek Anna
8. Kałuża Anna
9. Kornaga Sławomir
10. Lech Joachim
11. Łabędzka Justyna
12. Marczak Magdalena
13. Moś Piotr
14. Mular Justyna
15. Muzyka Magdalena
16. Ntuk Angelika
17. Ostrowska Patrycja
18. Pasiński Adrian
19. Patacz Anna
20. Sieniecki Tomasz
21. Sołtysik Natalia
22. Wątroba Radosław
23. Wyrwich Andrzej
24. Zajbert Adam
25. Żukowski Łukasz
Klasa VIII B
Wychowawca - Aleksiejczuk Renata
1. Bodzińska Magdalena
2. Bożęcki Łukasz
3. Bulak Anna
4. Chrobak Piotr
5. Dacko Ewa
6. Dobrzański Marek
7. Gwozdecki Tomasz
8. Kleszcz Piotr
9. Kłonowska Ewa
10. Kos Agnieszka
11. Krynicki Mariusz
12. Łobos Barbara
13. Łotocki Grzegorz
14. Matysiak Mateusz
15. Partyka Bogumiła
16. Pawluk Anna
17. Pośpiech Damian
18. Puchacz Dorota
19. Puszkar Grzegorz
20. Robakowska Beata
21. Stopa Agnieszka
22. Surowiak Marceli
23. Szewczuk Piotr
24. Trościanka Beata
25. Uchańska Justyna
26. Źiółkowska Katarzyna
Klasa VIII C
Wychowawca - Zroski Małgorzata
1. Anczyk Patrycja
2. Balcarek Agnieszka
3. Chmielewski Tomasz
4. Durecki Mariusz
5. Durecki Michał
6. Grzegorz Kamil
7. Kaczkowska Alicja
8. Korytna Agnieszka
9. Kowaliński Dariusz
10. Kuflowska Anna
11. Łuniewski Mariusz
12. Majkut Łukasz
13. Michalski Remigiusz
14. Moś Jan
15. Nawrot Grzegorz
16. Paprocka Dominika
17. Pawłowska Izabela
18. Pilarski Janusz
19. Robakowska Jadwiga
20. Ryng Małgorzata
21. Skrzeczyna Jarosław
22. Sobieraj Mikołaj
23. Sowińska Jolanta
24. Świniarski Grzegorz
25. Terlecka Marta
26. Żerko Łukasz
Klasa VIII D
Wychowawca - Rybak Zdzisława
1. Brzezicki Michał
2. Dudziak Sebastian
3. Dulanowska Sabina
4. Głowacki Łukasz
5. Groń Grzegorz
6. Jarzyńska Barbara
7. Kaczmarek Tomasz
8. Komorowska Wioletta
9. Kopiejka Damian
10. Korolewicz Anna
11. Kosiński Krzysztof
12. Kupczak Agnieszka
13. Kupis Izabela
14. Kurek Katarzyna
15. Marciniak Beata
16. Musiałek Iwona
17. Nakonieczna Katarzyna
18. Nowicka Marta
19. Pawluk Przemysław
20. Pięch Łukasz
21. Przysiężnik Joanna
22. Przytulska Patrycja
23. Rabiega Karoliną
24. Radwański Łukasz
25. Wojciechowski Piotr
26. Wrzesiński Krzysztof
27. Zahorodny Przemysław
28. Zgid Adrian
29. Żurek Jarosław
Klasa VIII E
Wychowawca - Czaja Piotr
1. Appel Krzysztof
2. Baj Jarosław
3. Boniszewska Barbara
4. Cyrek Dawid
5. Kanicka Magdalena
6. Kansy Łukasz
7. Kasprzak Katarzyna
8. Kłapouch Tomasz
9. Kondracka Agnieszka
10. Kuźma Sebastian
11. Napierała Marek
12. Oczyński Łukasz
13. Przybył Adriana
14. Przybył Andrzej
15. Puchalska Magdalena
16. Radwańska Jolanta
17. Respondek Magdalena
18. Rossa Agnieszka
19. Sawicz Katarzyna
20. Siekierska Magdalena
21. Stala Przemysław
22. Sułkowski Piotr
23. Śliwka Marcin
24. Wójcik Agnieszka
25. Zadworny Dawid
26. Zalcman Krzysztof
Klasa VIII F
Wychowawca - Czaplicka Urszula
1. Amanowicz Katarzyna
2. Borkiewicz Anna
3. Dorociak Katarzyna
4. Drabicki Jarosław
5. Górka Krystian
6. Grącki Grzegorz
7. Iwanowicz Anna
8. Janowicz Tomasz
9. Kamiński Łukasz
10. Kiedos Przemysław
11. Kiszka Krzysztof
12. Kostrzewa Paweł
13. Krężel Radosław
14. Krzyśków Justyna
15. Kupczak Łukasz
16. Mizerny Dariusz
17. Morawski Paweł
18. Paprota Anna
19. Reszka Krzysztof
20. Skąpska Izabela
21. Sianowski Radosław
22. Słupianek Beata
23. Teodorowska Agnieszka
24. Wąsiak Piotr
25. Wilk Łukasz
26. Wnęk Magdalena
27. Zaklińska Mariola
Klasa VIII G
Wychowawca - Kalitan Bożena
1. Balicki Adrian
2. Bogus Krzysztof
3. Dziuba Barbara
4. Gabruk Dominika
5. Kaczkowski Andrzej
6. Kinas Iwona
7. Kuchcicki Karol
8. Kurzawa Grzegorz
9. Lipski Stanisław
10. Michalewicz Paweł
11. Pawłowska Angelika
12. Rdzanek Adam
13. Szczepański Piotr
14. Szczygieł Mariusz
15. Wyrębek Rafał