ROK SZKOLNY 1974/1975
Klasa VIII A
Wychowawca - Kapyna Maria
1. Babik Urszula
2. Bieniek Urszula
3. Bysiec Halina
4. Cetwiński Andrzej
5. Dubińska Bernadeta
6. Doliński Wiesław
7. Filipiak Jerzy
8. Gładysz Barbara
9. Grus Roman
10. Grzelak Hanna
11. Grzesiok Elżbieta
12. Heckert Małgorzata
13. Ilnicki Krzysztof
14. Kansy Waldemar
15. Kinder Alfred
16. Kinder Norbert
17. Kwiatkowski Krzysztof
18. Kwiecień Bogusław
19. Langer Ryszard
20. Liśkiewicz Henryk
21. Muzyka Marek
22. Pełka Urszula
23. Piłat Bożena
24. Radczak Grzegorz
25. Skornik Norbert
26. Smyrek Waldemar
27. Stawicka Eunika
28. Suchińska Krystyna
29. Tokarska Barbara
30. Tysznarzewski Andrzej
31. Wiecha Waldemar
32. Wojtaniuk Grażyna
Klasa VIII B
Wychowawca - Hrynyszyn Janina
1. Adaszyński Krzysztof
2. August Krystyna
3. Bajor Czesław
4. Bera Bogdan
5. Bera Zdzisław
6. Choiński Andrzej
7. Dąbrowska Alicja
8. Flis Dariusz
9. Frasek Gerhard
10. Głowacz Andrzej
11. Gos Lucyna
12. Greszata Mieczysława
13. Hanulewicz Ewa
14. Kasprzak Marek
15. Konopka Leszek
16. Młynarczyk Bożena
17. Mieszko Maria
18. Murzyńska Alina
19. Oprządek Mirosława
20. Pielok Józef
21. Pietruska Alfred
22. Respondek Norbert
23. Sikora Marek
24. Szewczyk Małgorzata
25. Szpila Janusz
26. Wajs Bogdan
27. Winnicka Ewa
28. Wychowański Ireneusz
29. Wyskoczil Zbigniew
30. Wilczek Magdalena
31. Zając Regina
32. Zimniak Zbigniew
33. Żerko Sławomir
Klasa VIII C
Wychowawca - Łuczyn Anna
1. Antonowski Roman
2. Bilski Stanisław
3. Brondel Joachim
4. Burek Elżbieta
5. Cieślar Renata
6. Charczuk Krzysztof
7. Ciroch Dorota
8. Drozda Ryszard
9. Düring Monika
10. Finik Joanna
11. Filip Helena
12. Gaweł Daniel
13. Golińska Barbara
14. Grzegorzek Gerhard
15. Hubert Jagoda
16. Jama Zbigniew
17. Mazur Ryszard
18. Pełka Jolanta
19. Pochopień Janusz
20. Ptak Bożena
21. Sołdak Tadeusz
22. Śliczny Józef
23. Stanoszek Józef
24. Sztuka Janusz
25. Steinberger Krzysztof
26. Wasylowska Jolanta
27. Warner Marianna
28. Wątroba Roman
29. Widera Maria
30. Wolny Józef
31. Woś Stanisław
32. Wszelaka Ewa
33. Zając Andrzej
Klasa VIII D
Wychowawca - Bandrowska Janina
1. Bisztyga Piotr
2. Cisak Małgorzata
3. Chodor Andrzej
4. Chomka Krzysztof
5. Domiter Małgorzata
6. Fojtar Dorota
7. Frycowski Jerzy
8. Głąb Jadwiga
9. Góralewicz Jolanta
10. Helak Henryk
11. Kaczmarski Andrzej
12. Kania Roland
13. Kieslich Krzysztof
14. Kociubińska Krystyna
15. Kowalik Jadwiga
16. Koziarska Iwona
17. Kożuchowski Janusz
18. Lisowska Bożena
19. Manhart Gabriela
20. Mazur Renata
21. Mieszko Bolesław
22. Nadstawna Ewa
23. Podkówka Romana
24. Pokora Ryszard
25. Puchrowicz Ewa
26. Smereczyńska Jolanta
27. Smolin Józef
28. Stodoła Małgorzata
29. Stodoła Witold
30. Sokołowska Bożena
31. Wenerski Andrzej
32. Witkowski Jerzy
33. Zielińska Alicja