Przedstawienie pt. "Podróże Pana Kleksa"

Powróćmy wspomnieniami do dnia 5 marca. Dzień ten w naszej szkole był szczególny dla uczniów, którzy brali udział w przedstawieniu „Podróże Pana Kleksa”, organizowanym razem ze Szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia.
Młodzi aktorzy pracowali nad występem prawie od września. Należy zaznaczyć, że były to dzieci chętne do pracy, same zgłosiły się do Klubu Bajkopisarza w ramach którego od siedmiu lat wystawiane są przedstawienia szkolne. Do tej pory wystawiliśmy:  „Kopciuszka”, „ Jasia i Małgosię”, „Magię Książki” , „Calineczkę”, „Pchłę Szachrajkę”, „ Kot w butach”.

Tym razem zmierzyli się z tematem „Podróży Pana Kleksa”. Było trudniej, bo akcja dzieje się w różnych, fantastycznych miejscach.
Klub Bajkopisarza miał w planach wyruszyć z przedstawieniem w wiele ciekawych miejsc. Z racji zaistniałej sytuacji, nie mogliśmy zrealizować swoich planów. Okazało się jednak, że jeden z rodziców nagrał nasze przedstawienie i udostępnił nam swoje nagranie, które Państwu prezentujemy.

Z tego miejsca pragnę podziękować niezapomnianym uczniom, którzy zechcieli wybrać się w tę niesamowitą przygodę:

- Milenie Malinowskiej
- Malwinie Wnęk
- Zuzannie Janus
- Ewie Cheńskiej
- Kamilowi Marcinkiewiczowi
- Alicji Matysiak
- Martynie Gacmanga
- Amelii Górnik
- Gabrieli Mądrzyckiej
- Paulinie Liczbińskiej
- Weronice Mizernej
- Zuzannie Piskorskiej
- Julii Zawadzkiej
- Nikoli Matusiak
- Helenie Smaga
- Joannie Rodzik
- Kacprowi Walczak
- Zuzannie Choińskiej

Chcę podkreślić, że kolejność, w jakiej jesteście tutaj wypisani nie oznacza, że ktoś był mniej ważny. Gdyby się tak dało, to wszystkich wypisałabym na pierwszym miejscu.  Byliście dla mnie fantastyczni i kreatywni!
Dziękuję również p. Alicji Marciniak za wykonanie scenografii do przedstawienia.

Renata Minkus – opiekun szkolnego Klubu Bajkopisarza/ nauczyciel bibliotekarz