Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2020"- wyniki

Do konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY" w tym roku przystąpiło w regionie opolskim 6131 uczniów, a z naszej szkoły 37 uczniów. W związku z zawieszeniem  zajęć w szkołach konkurs KANGUR 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy dzwonek.pl w dniach 2.06. - 5.06.2020r.

W bieżącym roku nie przyznano tytułu laureata, a jedynie wyniki bardzo dobry i wyróżnienia.

W regionie opolskim wyniki bardzo dobre uzyskało 62 uczniów, wyróżnienia uzyskało 732 uczniów.

W naszej szkole z klas drugich najlepiej napisał Adamski Jakub, a z klas trzecich Ptaszek Adam. Klasa czwarta nie wzięła udziału w konkursie. W klasach piątych, szóstych, siódmych i ósmych mamy po jednym wyróżnieniu (dyplomy powyżej).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy za podjęcie wyzwania.

Zapraszamy do udziału w konkursie KANGUR 2021!

Dyrekcja, grono pedagogiczne

I koordynator konkursu Jolanta Klos