Międzynarodowy Dzień Kropki

W dn. 16.09.2019r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki, święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz odkrywania talentów. Tego  dnia  uśmiech nie  schodził  z  naszych  twarzy!  Wspólnie doskonale  się  bawiliśmy.  Wszystkich bez wyjątku, małych i dużych, obowiązywał strój w kropki.

Podczas przerwy na holu odbywały się  zabawy kreatywne. Chwaliliśmy się swoimi talentami, które trafiły do Skrzynki talentów. Odbył się również konkurs plastyczny pt. „Mam talent i kropka!” w którym uczniowie wykorzystali kropkę by stworzyć piękne prace.

Jednak najważniejszym  wydarzeniem  tego  dnia było  spotkanie z Vashti,  dziewczynką która dzięki kropce i mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie, odkryła w sobie talent i odwagę.

Organizator M.Krupicka