KLASOWE SPOTKANIA OPŁATKOWE I WIGILIE 2019R.

• 1[27].jpg

Spotkanie wigilijne w klasie 5d

Nasza klasa z wychowawczynią Zdzisławą Rybak spędziła uroczyste chwile przy suto zastawionych stołach. Dzięki naszym rodzicom mogliśmy przy choince podzielić się opłatkiem i zjeść potrawy wigilijne. My zadbaliśmy o wystrój klasy i pięknie nakryte stoły. Pracowaliśmy wszyscy, ale warto było, ponieważ spędziliśmy razem cudowne chwile.

Zuzia Piskorska
  • IMG-20191220-WA0017[1].jpg

WIGILIA KLASOWA W KLASIE V A

• IMG-20191221-WA0000.jpg

SPOTKANIE WIGILIJNE W KLASIE VI A

Podczas spotkania wigilijnego w klasie VI A oprócz prezentów, zostały również dostarczone kartki świąteczne wprost z Anglii. Dziękujemy i pozdrawiamy sobotnią szkołę COPERNICUS.

• 80072616_455844448438739_3495618713359482880_n.jpg

Muzyczna wigilia w 5b

W piątek przed świętami klasa 5 b spotkała się z wychowawcą, Bożeną Dąbrowska na drugiej wspólnej wigilii klasowej.
    Przygotowany stół z nastrojowymi dekoracjami i pysznym poczęstunkiem kusił wszystkich. Ale najważniejsze w tym dniu były życzenia, które przekazywaliśmy sobie wzajemnie oraz wspólne kolędowanie.
    Nie było to zwyczajne kolędowanie, bo z akompaniamentem aż trzech instrumentów.
    Jagódka grała na flecie, Jasiu na gitarze, a Dominik na akordeonie. Wykorzystaliśmy stworzone w ubiegłym roku śpiewniki z kolędami. A na zakończenie niespodzianka od Mikołaja, czyli Rodziców. Wszyscy dostaliśmy przepiękne bombki, każdy ze swoim imieniem oraz słodkości. Bardzo za to dziękujemy Rodzicom klasy 5 b.
    Spotkanie odbyło się w ciepłej, świątecznej już atmosferze, a muzyka sprawiła, że wszyscy chętnie śpiewaliśmy kolędy.
    B.Dąbrowska

• 20191219-123343.jpg

SPOTKANIE OPŁATKOWE W KLASIE II D

W dniu 19 grudnia br. w klasie II D zapanowała magiczna atmosfera za sprawą klasowego SPOTKANIA OPŁATKOWEGO. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami p. Anetą Żywica, i p. Alicją Marciniak oraz zaproszonymi goścmi p. Aleksandrą Lignarską p. Urszulą Szajda, podzielili się opłatkiem składając sobie piękne - płynące prosto z serca - życzenia. Pojawiły się nawet łzy wzruszenia i radości.
    Wspólne kolędowanie dodało wyjątkowości temu spotkaniu i wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

Klasa II D życzy WSZYSTKIM zdrowych i wesołych ŚWIĄT!!!

Aneta Żywica

• IMG-20191220-WA0017.jpg