Informacja!

Kluczbork, 17.03.2020r.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Nasi nauczyciele na bieżąco wysyłają do Państwa i Państwa dzieci materiał do pracy na czas przerwy w szkole. Kontaktują się z uczniami za pośrednictwem zarówno dziennika elektronicznego Librus, jak i założonych platform oraz grup w aplikacjach służących jako komunikator internetowy.
Prosimy zadbać o to, aby uczniowie wykorzystali dobrze ten czas i aby w domowych warunkach mogli wykonywać zadany materiał powtórzeniowy.
Gdyby okazało się, że nie macie Państwo, albo Państwa dzieci, dostępu do dziennika Librus, prosimy o kontakt przez Librusa do Sekretariatu lub wysłanie maila na adres: psp5@psp5.kluczbork.pl .
Prześlemy wówczas dostęp do dziennika elektronicznego.

DRODZY UCZNIOWIE, PROSIMY POZOSTAŃCIE W DOMU!
SZANOWNI RODZICE, WSPIERAJCIE SWOJE DZIECI PODCZAS NAUKI W DOMU.

Dziękujemy za zrozumienie i dotychczasową współpracę!
Dyrekcja i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku