Dzień Edukacji Narodowej

14 października br. o godzinie 10 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji DEN. Uczestniczyli w niej: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie i ich rodzice.

Pan dyrektor Marek Tobiasz w swoim wystąpieniu złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom, a także podziękował za zaangażowanie i pracę na rzecz naszej placówki.

Następnie odbyła się część artystyczna i mali artyści przenieśli wszystkich w „szalone lata 60-te”. Zespół muzyczny „Ale-Babki” zaśpiewał znane wszystkim piosenki „O mnie się nie martw” z solowym występem Wiktorii Pychyńskiej czy „Nie zdzieraj nosa”. Uczniowie ze świetlicy szkolnej przygotowali mini program również w klimacie z tamtej epoki. Najwięcej braw otrzymała uczennica klasy pierwszej Maja Kropacz, która przepięknie zaśpiewała „Jesiennego rock and rolla”, a Filip Mysiura wyrecytował tekst z piosenki Piotra Szczepanika „Kochać jak to łatwo powiedzieć”. Melodie z prywatek zagrali: Julian Paszko i Hanna Mormul.   Było wesoło i tanecznie.

Wystąpili także uczniowie :

• zespół szkolny Ale-Babki z klas: 8b, 7a, 7b, 8a, 5c
  • prowadzący: Wiktoria Potoniec i Maja Krzyżanowska z kl. 8cSzymon Czerewko z kl. 6d
  • zespół taneczny: Aleksandra Kwiecień, Alina Piranik, Julia Jaworska z kl.8c

Program artystyczny przygotowały: Urszula Baron-Gocha, Marlena Oszczypko, Patrycja Pietrzykowska, Mariola Żurek, Halina Frąsiak-Czumałowska.